W pewnym momencie wszystko stało się niezależne. ”Jürgen:„ Oczywiście, taka jest cena, jaką płacisz za to ”. W wywiadzie Jürgen mówi otwarcie o Menderes:„ Był tam wiele lat temu, gdzie po raz pierwszy pracował DSDS było żartem … Przez pierwsze kilka lat obrzucano go szklankami i kostkami lodu, gdy pojawiał się w dyskotekach i namiotach festiwalowych.

W pewnym momencie wszystko stało się niezależne. ”Jürgen:„ Oczywiście, taka jest cena, jaką płacisz za to ”. W wywiadzie Jürgen mówi otwarcie o Menderes:„ Był tam wiele lat temu, gdzie po raz pierwszy pracował DSDS było żartem … Przez pierwsze kilka lat obrzucano go szklankami i kostkami lodu, gdy pojawiał się w dyskotekach i namiotach festiwalowych.

Właściwie chcę odnieść sukces i nie być znanym. W pewnym momencie wszystko stało się niezależne. ”Jürgen:„ Oczywiście, taka jest cena, jaką płacisz za to ”. W wywiadzie Jürgen mówi otwarcie o Menderes:„ Był tam wiele lat temu, gdzie po raz pierwszy pracował DSDS było żartem … Przez pierwsze kilka lat obrzucano go szklankami i kostkami lodu, gdy pojawiał się w dyskotekach i namiotach festiwalowych. A jednak miał odwagę udać się na następną imprezę… ”

© RTL / Stefan Menne

Menderes: „Tak jest w Niemczech, większość z nich i tak nie bierze mnie za całość… Myślą, że jestem dziwakiem, który nie ma wszystkich filiżanek w mojej szafce – i nie jestem w stanie niczego osiągnąć w życiu”. Następnie mówi Menderes o swojej rodzinie: „Jeśli w rodzinie nie ma się nigdy silnej pozycji, trudno jest polegać na sobie. Mój ojciec teraz nie żyje … ”

Thorsten: „Miałeś dobry związek?” Menderes odpowiada: „Niestety nie… Kiedy zobaczyłem go w trumnie, byłem z jednej strony zły, ale także smutny… Niektóre rzeczy się potoczyły. Bezpieczeństwo, którego potrzebujesz jako dziecko. Gdzie twój ojciec lub matka mówią do ciebie: Hej, mój synu, kocham cię. Albo tęsknię za tobą Jestem z ciebie dumny … “I dalej:” Jeśli tego nie zrozumiesz, będziesz za tym tęsknił przez całe życie. “

© RTL / Stefan Menne

Szczególnie Thorsten słucha w zamyśleniu i może zrozumieć, ponieważ z własnego doświadczenia wie, o czym mówi Menderes. Thorsten: „Jeśli nie dostaniesz czegoś od swoich rodziców, to coś jest nie tak i myślę, że nosisz to ze sobą przez całe życie.” A potem wyrywa się z byłego zawodowego piłkarza: „Mój ojciec tyranizował moją rodzinę . Uderzył. A najgorsze dla mnie było to, że zostałem wykorzystany … ”

Menderes z niedowierzaniem: „Ojciec?” Thorsten: „Tak.” Menderes: „Twój biologiczny ojciec?” Thorsten: „Tak. Nienawidziłem swojego ojca jak zarazy. Kiedyś przyszedłem i mama płakała w kącie i coś mnie złapało, a potem przewróciłem ojca. Od 15 lat. Mój ojciec wypił wszystko. “Rolf:„ Och, stary, Kleener. “Thorsten:„ Wszystko, absolutnie. “Rolf:„ Chodź tu, Kleener… “Rolf ze współczuciem chwyta Thorstena za ramię, a Menderes płacze i przeciera oczy . Rolf: „Czy wiesz, co jest dobre? To może zabrzmieć dziwnie … medytuj. Mogę ci pokazać. Thorsten: „Tak?” Rolf: „Jasne”. I chaka, podają sobie ręce. Menderes: „A ja? Ja też tam jestem, prawda? ”Thorsten:„ Tak, oczywiście. ”Rolf:„ Ty? Oczywiście, mój Kleener ”. Rolf i Menderes również podają sobie ręce.https://yourpillstore.com/pl/triapidix300-opinie-forum-efekty-oraz-sklad-i-gdzie-kupic/ Rolf: „Oczywiście, ja też to mam. Jestem też takim łowcą dusz. “

© RTL / Stefan Menne

Sophia jest zirytowana przez Davida

Trzeci dzień w dżungli iw „Bazie” Sophia jest zirytowana przez Davida. Brigitte cierpi po nocy spędzonej w hamaku i David to zauważa. Następnie staje w obronie Brigitte, aby Sophia wyczyściła hamak dla gwiazdy Hollywood.

© RTL / Stefan Menne

David: „Sophia, Brigitte ma problemy z biodrami. Czy mógłbyś spać na macie, a Brigitte w łóżku? ”Sophia podchodzi do Brigitte:„ Możemy się zamienić, ale dlaczego on przeszkadza? Nie rozumiem tego? Działa mi na nerwy! Możemy to zrobić bezpośrednio, kochanie. Ale Brigitte też ma własny umysł. Sophia do Jenny: „Ty, ona nie chce handlować. Nie chce się zamieniać, od wczoraj wieczorem moja kolej. ”Brigitte:„ Widzę, jak się czuję, a potem zobaczymy, tak to powiedziałam ”. Sophia:„ Nie rozumiem, dlaczego David wtrąca się. Rozmawiamy o tym. ”Brigitte:„ Nie marnuj tam swojej energii ”. Ale Sophia jest zirytowana przez Davida:„ Jest taki kłębek energii i tak często głupi. Wychodzą z tego tylko śmieci. Tyle śmieci. Zadaję sobie pytanie, jak przeżył w swoim życiu? ”I dalej:„ W takim razie zawsze mówi tak głośno. To jest wyczerpujące. Może zostanie uziemiony przez test w dżungli … jest zbyt macho. To taki facet, ja bym go uporządkował, kradnie moją energię. “

Dlaczego Sophia ma tak duże piersi?

Gunter leży na swojej pryczy w “Base Camp” i pyta Brigitte, dlaczego Sophia zrobiła tak duże piersi. Brigitte: „To za dużo. To też musi być trochę naturalne. Gunter: „To dziwne.” Brigitte: „Może miała wcześniej tylko małe piersi?”

Gunter: „Myślę, że takie duże piersi są okropne. To jest okropne. Musiała być wada w głowie. Kompleks niższości… ”. Następnie dołącza do nich Sophia i siada na pryczy Guntera. Gunter: „Już nawet nie patrzysz w oczy, bo zawsze patrzysz na te piersi. Tak. To dlatego, że my, mężczyźni, jesteśmy tak spolaryzowani … Dlaczego to zrobiłeś? “

© RTL / Stefan Menne

Sophia: „Ponieważ miałam bardzo duże kompleksy niższości. Dokuczano mi w szkole. ”Gunter:„ Dlaczego? ”Sophia:„ Wcześniej miałam nadwagę. Potem schudłam i zawsze miałam ochotę to zrobić. ”I dalej:„ Miałem związek w wieku 18 lat, który nie był dla mnie dobry… Kiedy spotkałem Berta, zobaczyłem jego wielu wspaniałych przyjaciół, też wyglądają ładnie i nienawidziłem ich wszystkich. A potem w pewnym momencie postanawiam, że nie chcę ich już nienawidzić. Chcę wyglądać tak, jak sobie wyobrażam. Gunter: „To było jego życzenie, prawda?” Sophia kiwa głową. Gunter: „Tylko tacy głupi ludzie”.

Gunter opowiada o swoim życiu

Trzeciego dnia w dżungli Gunter zaaklimatyzował się w „Obozie bazowym” i dotarł do dżungli. Od teraz chce żyć tu i teraz i odepchnąć ciężkie myśli na wszystkie strony. W wywiadzie otwarcie mówi o swoim życiu i gdyby miał taką szansę, zrobiłby wiele rzeczy inaczej. Gunter: „Gdybym miał wybór, by znowu żyć swoim życiem, postąpiłbym inaczej. Moje życie to w zasadzie jedna katastrofa. Dziś rano ponownie zdałem sobie sprawę, jaki rodzaj przerażenia odczuwam w swoim życiu. Przez nadmierną aktywność, przez nadmierną kreatywność i nowe pomysły… ”I dalej:„ Ale oczywiście kształtują mnie także moi rodzice. Moja matka nie żyje, mój ojciec brutalny, byłem na ulicy, kiedy miałem 14 lat – upewnij się, że się dogadujesz. Jakie są te warunki początkowe? Patrząc w ten sposób, mogę powiedzieć, że to niesamowite, co osiągnąłem ”.

© RTL / Stefan Menne

Wtedy piosenkarz country i pop stają się filozofami. „Właściwie prawdziwą treścią mojego życia musi być osobiste szczęście. Których zawsze gonię i których nigdy nie dostałem lub dostałem tylko chwilowo. ”A gdzie były takie chwile szczęścia? „Kiedy mogłem inspirować ludzi na scenie lub kiedy przebiegłem maraton nowojorski i przekroczyłem linię mety. Ale najważniejsza jest miłość kobiety. Kiedy zauważysz, że wnika to głęboko (w serce) i to jest najwspanialsza rzecz. ”A potem Gunter wiwatuje kobiecie:„ Nie mogłem w ogóle żyć bez kobiet. Potrzebuję tego i muszę być blisko. Uważam, że związek na odległość jest straszny. Zawsze próbowałem tego w życiu. Ale nigdy tego nie dostałem. ”A dlaczego nie? „Ponieważ warunki początkowe były tak złe. Zawsze chciałem mieć rodzinę z klasy średniej i nie mogłem sobie z tym poradzić ”.

I dalej: „Zawsze byłem buntowniczy. Zawsze miałem komentarze w moich szkolnych świadectwach. Zawsze byłem trochę wykolejony. Niemniej jednak zawsze podążałem za swoim przykładem, jak w piosence Johnny’ego Casha – I Walk The Line ”.

I dalej: „Made in Germany ma wartość. A to znaczy: pochodzić z biodra. Albo jeszcze lepiej: wydostań się z kwarku. A nawet lepiej: wyjdź z ar … A nie ta mentalność rąbania. Nigdy nie miałem żadnego wsparcia, nawet podczas studiów. Sam na to zasłużyłem. Prowadzenie ciężarówki, prowadzenie taksówki, a nawet bycie spikerem w sklepie ze striptizem. Nie nadawałem się do niczego i tak jest do dziś. ”A czego Gunter żałuje? “Bardzo. Żałuję, że zawsze zostawiałam swoje żony i dzieci w spokoju… Nie nudziłam się ciągle i szybko… Dziś już bym tego nie robił, ale zawsze czterokrotnie byłam wykorzeniona i żonaty. Zawsze szukałem kobiety, która zastąpiłaby moją matkę ”.

Wszystkie informacje o “Jestem gwiazdą – zabierz mnie stąd!” znajdziesz w

Specjalne na RTL.de

Czytaj wiadomości przez 1 miesiąc za darmo! * * Test kończy się automatycznie.

Więcej na ten temat ▶

WIADOMOŚCI Z SIECI

Wygraj teraz prawdziwie bezprzewodowe słuchawki od JBL! (E-media.at)

Nowy dostęp (yachtrevue.at)

8 powodów, dla których dobrze jest być singlem (lustaufsleben.at)

Burger Krewetkowy z Łososiem, Majonezem Wasabi i Miodowym Ogórkiem (gusto.at)

W nowym trendzie: Shock-Down – jak długo gospodarka może wytrzymać blokady? (Trend.at)

35 najlepszych seriali rodzinnych do śmiechu i dobrego samopoczucia (tv-media.at)

Hulajnoga elektryczna w Wiedniu: Porównanie wszystkich dostawców i cen 2020 (autorevue.at)

Komentarze

zarejestrować

Połącz z Facebookiem

Heartthrob, macho i idiota. David Ortega jest kandydatem do obozu w dżungli, który w tym roku wyciąga najwięcej powiedzonek. Swoimi częściowo filozoficznymi wypowiedziami dostarcza rozrywkę swoim towarzyszom i widzom przed telewizorem. Nawet jeśli nie zawsze rozumiesz, co mówi Hiszpan. Wybraliśmy dla Ciebie najbardziej rozrywkowe.

„Właściwie chciałem się czegoś nauczyć, medycyny. Inżynierii genetycznej. Masz możliwość kształtowania swojego ciała z głowy. Musisz tylko zamrozić głowę. Jako dziecko poszedłem do moich rodziców i powiedziałem: Mamo i Tato, któregoś dnia będę Zamrażam wam głowy, w tym babci i dziadka, i potrzebuję na to dużo pieniędzy, żebyście mogli żyć wiecznie. Naprawdę planowałam to robić do 18 roku życia ”.

„Zadałem sobie pytanie: jakie są moje zainteresowania? Architektura mogłaby być czymś dla mnie. Studiowałem to przez rok. Następnie mój profesor zapytał mnie: jakie są Twoje cele? Potem powiedziałem: zostać milionerem. : Nie możesz tu zostać milionerem. I podoba mi się to: Cholera, koleś.

przez GIPHY

Wiesz z książek biologicznych, że gołębie są tak naprawdę zwierzętami leśnymi, ale znasz je również z miasta.

„W słowie zazdrość jest zazdrość. To niedobrze”.

„Nie kupiłbym gołębia w domu, ale myślę, że to szalone, że zjem gołębie. Zasadniczo to mięso za mięso”.

przez GIPHY

„David Ortega – który nie tylko zdał swoje CV, ale także całą ewolucję”.

„Moje bezpośrednie zachowanie jest zawsze w moim języku i zawsze w szybkim kontakcie z moim sercem”.

przez GIPHY

„Znasz siebie, jesteś w jednej myśli. Jesteś z garnkiem lub bananem. Nie możesz myśleć w lewo i prawo. Twoja mądrość może iść tylko w jednym kierunku”.

“Moje cojones są aktywowane i chcą coś powiedzieć!”

przez GIPHY

– Po prostu nie podoba mi się fakt, że zawsze jestem sprzedawany za głupotę. Głupia. Ponieważ nie jestem głupi. Nie głupi!

„Przestańcie bezsensowne dyskusje na temat daremności”.

„Ponieważ weganie są ludem, są w pełni inteligentni!”

przez GIPHY

„Są mosty, które pokazują, że są one hybrydą przodków dinozaurów i ptaków. Musiało nastąpić przejście, jak kolory tęczy”.

przez GIPHY

„To słowo gwiazda wymaga wyjaśnienia. Po pierwsze: przetłumaczone, gwiazda jest gwiazdą”.

“Dinozaury musiały schrzanić, inaczej nie zostałyby zniszczone.”

przez GIPHY

„Legat jest niesamowity. Legat to maszyna. To terminator. Ponieważ największą maszyną jest tutaj Cyborg Legat, chciałbym konkurować z Legatem”.

„Niestety nie pamiętam nazwisk. Nie wiem, kim jest Johnny Cash. Johnny to zabawne imię. A„ Cash ”to pieniądze. Johnny Cash to ktoś, kto zarabia pieniądze”.

przez GIPHY

„Sophia ma bardzo silną głębię, którą rozpoznaję. Ale jeszcze jej nie ma”.

„Ciepło ogrzewa strukturę kości”

„Jestem przesłuchiwany”.

David wyjaśnia słowo „orgazm”: „To taki moment. Kiedy osiągnąłeś limit. Wtedy możesz spać”.

przez GIPHY

„Zasadniczo cała ziemia, którą przyjmujesz, jest ziemią sprasowaną”.

„Zasadniczo weganie są również w niekorzystnej sytuacji, ponieważ nawóz do owoców i warzyw jest wytwarzany z krowiego nawozu”.

Wszystkie informacje o „Jestem gwiazdą – zabierz mnie stąd!” W ofercie specjalnej

RTL.de

.

Czytaj wiadomości przez 1 miesiąc za darmo! * * Test kończy się automatycznie.

Więcej na ten temat ▶

WIADOMOŚCI Z SIECI

Wygraj teraz prawdziwie bezprzewodowe słuchawki od JBL! (E-media.at)

Nowy dostęp (yachtrevue.at)

8 powodów, dla których dobrze jest być singlem (lustaufsleben.at)

Burger Krewetkowy z Łososiem, Majonezem Wasabi i Miodowym Ogórkiem (gusto.at)

W nowym trendzie: Shock-Down – jak długo gospodarka może wytrzymać blokady? (Trend.at)

35 najlepszych seriali rodzinnych do śmiechu i dobrego samopoczucia (tv-media.at)

Hulajnoga elektryczna w Wiedniu: Porównanie wszystkich dostawców i cen 2020 (autorevue.at)

Komentarze

zarejestrować

Połącz z Facebookiem

Oberon Pt., 22 stycznia 2016 09:06

Raport

Aż do obozu w dżungli nie wiedziałem, KIM był David Ortega, teraz wiem. Jest ekstremalnym generatorem baniek mowy, który chce się zmienić z bezimiennego w tak zwaną celebrytę, i to przy pomocy stacji telewizyjnej. Prawdopodobnie bezproblemowo wpasuje się w taniec tych wąsów. Nie powinien mówić, ponieważ my płatnicy już mamy do czynienia z bezsensownymi ……

Oberon Pt., 22 stycznia 2016 09:09

Raport

…. Zawracając sobie głowę pustymi frazesami naszych drogich polityków, dlatego – Gnaaaade. 🙂 Czy on też skończył liceum, chłopiec? Cóż, des pock i net! Cóż, są kwoty dla kobiet, czy rzeczywiście są też kwoty dla migrantów?

Izmir-IbelFr., 22 stycznia 2016 10:24

Raport

„Generator baniek mowy ekstremalnego rodzaju” Cóż, macie coś wspólnego

OberonFr., 22 stycznia 2016 11:29

Raport

Na serio? Cóż, jeśli TY masz to na myśli … 🙂 W każdym razie cieszę się, że możesz oczywiście czytać sensownie, co niekoniecznie jest oczywiste.

zarejestrować

Połącz z Facebookiem

Strona 1 z 1 ”

Publiczność zdecydowała: Thorsten i Helena muszą rywalizować zespołowo w teście „Wadliwa kolacja celebrytów”. „Twój pierwszy wspólny egzamin musi być uczczony ucztą” – wyjaśnia Sonja. Szczególna cecha kolacji: Helena i Thorsten muszą sami przygotować dania. Każdy przepis mierzy się na dwie porcje. Ale gwiazdy same decydują, kto musi połknąć, ile kursu. Jednak należy przestrzegać minimalnej kwoty na celebrytę. Na każdą zjedzoną porcję jest gwiazdka. A tak wygląda menu …

© RTL / Stefan Menne

Aperitif: Bloody Mähry

Helena przeciera szklankę krwi emu z dwoma mózgami jagnięciny w blenderze. „Nadal możesz mieć mózg, ale krew.